Konsultacje

Sesje indywidualne

Prowadzę sesje indywidualne na miejscu lub zdalnie metodami jakie poznałam na swojej drodze rozwoju, zaczerpnięte z wielu praktyk i nurtów, które pomogły mi pracować z emocjami, uwalniać je i gromadzone w ciele napięcie. Jestem trenerem  unikatowej metody EFT ( Technika Uwalniania Emocji) .

Podczas sesji,  następuje wgląd w siebie, dotarcie do swoich przekonań, podświadomych myśli i skumulowanych blokad w ciele. Łącząc różne techniki z EFT będziemy w stanie szybciej i efektywniej dotrzeć do źródła Twojego problemu i zakotwiczyć w Tobie nowe, korzystne dla Ciebie wzorce zmieniające Twoje nastawienie do życia a tym samym całą Twoją rzeczywistość.

Dla kogo?

Jeżeli masz problem ze zdrowiem, choroby przewlekłe różnego pochodzenia, zwane wg medycyny akademickiej nieuleczalne, nadwagę/niedowagę, wirusowe, bakteryjne wciąż nawracające infekcje, dyskomfort w ciele lub psychice, choroby natury psychicznej tj depresję, nerwicę lub inne objawy z którymi sobie nie radzisz lub po prostu znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz wsparcia chętnie zapraszam Cię na indywidualną konsultację.

Spotkanie trwa od 60 do 120 minut.

W zależności od wsparcia jakie potrzebujesz spotkania mogą mieć różny charakter, ściśle dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb i problemu.

Często polegają na bardzo szczegółowym wywiadzie oraz weryfikacji dokumentacji medycznej. Poprzez analizę Twoich nawyków żywieniowych oraz trybu życia w bardzo szybki i efektywny sposób można diametralnie zmienić Twoje życie na bardziej pozytywne w każdym jego aspekcie.

Pragnę wspomnieć iż nie jestem lekarzem i nie leczę, mogę jednak poprzez znane mi, skuteczne metody wpłynąć na Twój światopogląd, dietę, styl życia,  wychwycić błędy żywieniowe i pokierować Tobą w taki sposób by Twoje ciało złapało równowagę i rozpoczęło proces samoleczenia.

Nasze ciała zostały stworzone na wzór idealnego zdrowia,w trakcie życia poprzez nieodpowiednią dietę, stres, zatrucie chemikaliami z otoczenia i jedzenia zaczyna chorować. Aby powróciło na właściwe tory wystarczą czasami drobne zmiany, które często narodzić muszą się w świadomość by zmanifestować mogły się w naszym życiu.

link do mojego kanału na Youtube gdzie możesz odnaleźć informacje o EFT  :

https://youtu.be/AbcjYSju62w