Kąpiele dźwiękowe

Kąpiel w dźwiękach to podróż w nieznane, rodzaj medytacji często wzbogaconą o wizualizacje prowadzoną.

Doświadczamy dźwięku mis, gongów, monokordu, dzwonków oraz innych instrumentów.

Bardzo ważną rolę podczas grupowej sesji dźwiękowej spełnia gong, wytwarzający absolutną pełnię dźwięku OM, symbol początku wszechświata. Jest jednym z najstarszych znanych ludzkości instrumentów, pojawił się 3-4 tys. lat temu w Mezopotamii.
Gong jest instrumentem o potężnych wibracjach, dlatego docierają one nie tylko do naszych uszu, ale odczuwane są w całym ciele. Fale dźwiękowe działają holistycznie – masują całego człowieka, wszystkie organy wewnętrzne, umysł, nasze emocje i duszę.
Ponieważ każdy z nas jest inny, więc każda osoba uczestnicząca w kąpieli dźwiękowej może przeżywać seanse na swój sposób, a jednocześnie przez tę samą osobę seans może być przeżywany za każdym razem inaczej.

Celem kąpieli dżwiękowych jest całkowite odprężenie i uwolnienie od napięć, dlatego podczas zabiegu mogą pojawiać się miłe lub niemiłe, przemijające stany. Można odczuwać w ciele ciepło lub zimno, dreszcze, przenikające prądy. Zdarza się, że odzywa się stary ból lub stan emocjonalny, przypomina się jakaś historia. Nie trzeba się tym niepokoić czy tego oceniać – są to oznaki oczyszczania, zawsze przemijające. Ale też mogą pojawić się uczucia „wyjścia z ciała”, wyjątkowej lekkości i radości, wielu czuje się odmłodzonych, napełnionych energią. Czasem pojawiają się przed oczami światła, kolory, obrazy. Każda kąpiel w dźwiękach to wewnętrzna przemiana, to również możliwość poznania siebie.Po dźwiękowej kąpieli – jak po głębokiej medytacji – zazwyczaj pojawia się odczucie całkowitej ciszy, spokoju, dobrostanu, które utrzymują się jeszcze długo.

Koncerty odbywają się w przeróżnych miejscach również mogę zagrać u Ciebie w domu jeśli zbierze się co najmniej 5 osób.

O terminach koncertów będę na bieżąco informować na blogu facebooka oraz  w zakładce aktualności.